3D grafické návrhy

Na návrh nové koupelny už nepotřebujete architekta. Používáme 3D program, který vám ukáže Vaši novou koupelnu tak, jak bude skutečně vypadat. Máme bohaté zkušenosti s navrhováním koupelen několik příkladů naší práce naleznete níže na přiložených obrázcích.


Grafický návrh Vám umožní okamžitou představu o ceně celé realizace.


Ke schůzce si prosím připravte plán nebo náčrtek místnosti včetně rozměrů stěn, přizdívek, výklenků, dveří a oken. U dveří a oken je důležité mít vzdálenosti od rohu a u oken výška parapetu okna. Pokud je koupelna v podkroví, je nutné mít informace o zkosení stropu včetně přesných rozměrů. Pokud máte vyvedeny přívody vody, neobejdete se bez okótovaných rozvodů a odpadů.


Grafický návrh ( jedné koupelny a samostatného WC ) je zpoplatněn vratnou zálohou 1.500,- Kč včetně DPH.

Záloha vám bude odečtena z následné platby za odběr zboží v celkové hodnotě min. 30.000,-Kč ( v prodejních katalogových cenách včetně DPH ).


Zpracování technické dokumentace ke grafickému návrhu je zpoplatněno 1000,- Kč. 

Podmínkou zpracování dokumentace je, že v grafickém návrhu je vloženo zboží z naší nabídky, ke kterému my máme technické údaje.


Můžete k nám přijít s vlastním nápadem, vybrat si z katalogu nebo se nechat inspirovat už hotovými návrhy. Ale v každém případě je 3D návrh úžasný a rychlý pomocník.


Objednejte si u nás grafický návrh

Nebo telefonicky na čísle: 603 399 576